23:52 / E Martë, 13 Mars 2018

‘Pantera e zezë’ nuk i lë vend imagjinatës, shfaqet e zhveshur në të brendshme

Kur vjen fjala te ekspozimi e zhveshja, nuk ka kush që ia kalon modeles seksi Abigail Ratchford-it apo ndryshe siç e quan ajo vetën ‘Pantera e zezë’.

Bukuroshja ka shfaqur format eksplicite të gjoksit të saj, duke u paraqitur vetëm me të brendshmet e pjesës së poshtme dhe një lloj sako të hapur, në pjesën lartë, shkruan Indeksonline.

Ajo si gjithmonë duket bombastike dhe nuk heziton të shfaq më shumë se që duhet./Indeksonline/