15:00 / E Martë, 11 Qershor 2024 / AR

“Para dhe pas kredisë”/ Juli publikon foton epike!

Ish-banori i Big Brother VIP, Julian Deda ditën e sotme është kthyer pas në kohë, duke kujtuar rininë.

Ai ka postuar një foto në llogarinë e tij të Instagramit, ku ka treguar ndryshimin që ka pësuar që nga viti 1997 deri tani.

Në imazhin e poshtuar vërehet qartë ndryshimi i aktorit dhe gjëja e parë që bien në sy janë flokët e tij të gjata dhe portreti simpatik.

Ndërsa fotoja e dytë është aktori në ditët e sotme, me paraqitjen dhe lookun e tij aktual.

“Para dhe pas kredise…!”- ka shkruar Juli krahas fotos.