09:19 / E Shtunë, 24 Shkurt 2024 / Gj. Sh

Para mesnatës, Liria prezanton dy prurjet e reja

Liria mbëmë para mesnatës ka prezantuar dy prurjet e reja.

Skuadra prizrenase ka transferuar dyshen shqiptare, Flavio Mecja dhe Klaidi Cela, shkruan IndeksOnline.

Mecja luan në pozitën e sulmuesit të majtë, derisa ka luajtur te Egnatia dhe Erzeni.

Kurse Cela luan në pozitën e qëndërmrojtësit, dhe në Prizren vjen pas një përvoje në Kanada./IndeksOnline/