08:46 / E Hënë, 08 Janar 2018 / indeksADMonline

Pas ardhjes së Coutinhos, vjen largimi i parë te Barca

Tottenham Hotspur janë të interesuar për të nënshkruar me mesfushorin e Barcelonës, Andre Gomes, gjatë afatit kalimtar të janarit, sipas Sunday Express .

Mauricio Pochettino është një tifoz i ish-lojtarit të Valencias, i cili u përpoq të nënshkruajë verën e kaluar.

Spurs pritet të përballet me konkurrencë nga Manchester United dhe West Ham United, të cilët kanë shprehur interesimin e tyre për lojtarin portugez në të kaluarën. /IndeksOnline/