10:43 / E Mërkurë, 10 Janar 2018 / indeksADMonline

Pas dy vitesh në shtëpi, Dafina tregon se si feston (Foto)

Dafina Zeqiri duket se kohën e fundit e ka kaluar sa nga një udhëtim në tjetrin, transmeton Indeksonline.

Pas ditëve të ngarkuara me koncerte në Kosovë, Dafina fluturoj për në New York kurse tashmë e shohim se ka udhëtuar për në shtëpinë e saj në Suedi.

Image result for dafina zeqiri

“Pas 15 orësh ferri në aeroplan! Më në fund në shtëpi, kanë kaluar më shumë se dy vite” kishte shkruar Dafina.

Ndryshe, në Suedi jetojnë nëna dhe motra e madhe e Dafinës./Indeksonline/

Temat: