23:05 / E Premte, 05 Janar 2018 / indeksADMonline

Pas fejeses, martohet menjëherë Paris Hilton? (Foto)

Shumë shpejt miliarderen Paris Hilton do ta shohim me fustanin e bardhë e në krah sigurisht të aktorit, Chris Zylka, i cili vetëm pak ditë më parë gjatë pushimeve të tyre në Aspen të Colorados i propozoi martesë.

Image result for paris hilton

 Ka qenë vetë bukuroshja e cila ka postuar një foto në rrjetin social Instagram me fustanin e bardhë, çfarë na bën të mendojmë se dasma është shumë afër.
Image result for paris hilton

Por miliarderja Paris Hilton ka bërë edhe më shumë kuriozë fansat e saj pasi ka postuar edhe një tjetër foto, në një kënd të shtëpisë së saj i cili është i mbushur me tullumbacë rozë, dhe ku shkruhet: “Po, dua”.

Ajo që mund të thuhet për momentin është se ende nuk ka asnjë deklaratë nga çifti për datën e martesës së tyre. Presim në ditët në vijim.

 

#Mood ????????

A post shared by Paris Hilton (@parishilton) on

Temat: