13:23 / E Diele, 04 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Pas humbjes nga Ballkani, Llapi kërkon fitore ndaj Ferizajt: Formacionet zyrtare

Pas humbjes nga Ballkani, Llapi do të synojë që t’ju rikthehet fitoreve sot ndaj Ferizajt.

Skuadra e Bekim Shotanit kërkon me deomos tre pikë në përballjen e sotme që zhvillohet në Ferizaj.

Ferizaj nuk është në formë të mirë këtë sezon, dhe llapjanët konsiderohen favoritë – të paktën në letër, transmeton IndeksOnline.

Dhe pak para fillimit të ndeshjes, trajnerët e të dyja skuadrave i kanë publikuar formacionet zyrtare.

No automatic alt text available.

/IndeksOnline/

Temat: