14:43 / E Premte, 13 Korrik 2018 / indeksADMonline

Pas krizës me Bleron, Afrona uron kunatin për ditëlindje (Foto)

Pas një krize të vogël, çifti i njohur Blero dhe Afrona Dika duken të lumtur sërish në krahët e njëri-tjetrit.

Madje Afrona tregohet e kujdesshme edhe në data të veçanta tek familjarët e këngëtarit.


Modelja përmes një instastory ka uruar vëllain e Bleros për ditëlindje.


Kujtojmë që çifti do të martohen këtë verë dhe shtëpinë e kanë blerë në Prishtinë, që nënkupton se Afrona do të shpërngulet nga Zvicra./Indeksonline/