14:29 / E Mërkurë, 12 Qershor 2019

Nis ‘Ecja për liri’ e politikanëve në qendër të Prishtinës

Në shënimin e 20 vjetorit të hyrjes së trupave të NATO-s në Kosovë do të zhvillohet “Ecje për liri”.

Në këtë ecje pritet të pjesë personalitete të larta ndërkombëtare dhe vendore, të cilët nisën ecjen nga hoteli “Sëiss Diamond” deri te busti i Sekretares Albright. /Indeksonline/