15:36 / E Mërkurë, 31 Tetor 2018 / indeksADMonline

Pas pauzës, vazhdon seanca e jashtëzakonshme e Kuvendit/LIVE

Kuvendi i Kosovës është rikthyer pas pauzë për të vazhduar seancën e jashtëzakonshme, duke nisur me debatin në pikën ku kishte mbetur.

Seanca ishte ndërprerë për pauzë, pasi që sipas nënkryetari të Kuvendit, Xhavit Haliti deputetët nuk kanë qenë të interesuar për debat.

Në këtë seancë po diskutohet për dialogun ndërmjet Kosovës dhe Serbisë./Indeksonline/

Temat: