17:34 / E Shtunë, 13 Tetor 2018 / indeksADMonline

Pensionohet përsëri Antonio Cassano

Veterani i futbollit, Antonio Cassano është pensionuar për herë të tretë në karrierën e tij.

Para disa jave konfirmoi rikthimin e tij në futboll dhe filloi stërvitjet por duket se trupi i tij ka humbur forcën për të luajtur futboll profesional, transmeton Indeksonline.

“Dita ka ardhur, dita kur e vendos që me të vërtet ka përfunduar” tha Cassano duke treguar se po pensionohet për herë të fundit.

Italiani u rikthye stërvitjeve këtë të hënë tek ekipi italian i Series C, Virtus Entella./Indeksonline/