15:19 / E Martë, 23 Janar 2018

Për 10 dollarë, ja çka pranon të bëjë kjo grua (Video)

Një video shokuese ka dalë në internet duke treguar tre burra duke e shtyrë me dhunë një grua në një kosh te plehrave dhe duke e gjuajtur me forcë për toke.

Në klip, duket se gruas u janë premtuar 10 dollarë nga burrat, në mënyrë që ata të mund të kryejnë veprimin e sëmurë.

Videoja, filmuar në Britani, besohet të jetë ndarë fillimisht në Snapchat dy javë më parë nga një përdorues i quajtur ‘Eamon’. /Indeksonline/