09:49 / E Martë, 17 Prill 2018 / indeksADMonline

PA�rbindA�shi mbi 2 metra i gjatA� qA� del vetA�m natA�n, terrorizon banorA�t (Video)

PA�rbindA�shat qA� bredh natA�n janA� vetA�m njA� mit, apo jo? Pra, provoni ta shpjegoni kA�tA� pamje tA� tmerrshme tA� njA� krijesA� misterioze qA� terrorizon njA� lagje.

Kafsha gjigante deri tani ka therur dy qen, njA� Pastor gjerman dhe njA� Pitbull.

Tani fqinjA�t nA� qytetin e Santa Fe, ArgjentinA�, janA� mjaftA� tA� frikA�suar.

NjA� foto e A�uditshme e kapur nga njA� kamera e njA� lokali tregon njA� krijesA� me katA�r kA�mbA�, tA� gjatA� dhe tA� hollA�.

Ka njA� gungA� tA� ngjashme me njA� deve, njA� qafA� tA� gjatA� dhe njA� fytyrA� qA� i ngjan njA� kali ose njA� lepuri. Por deri tani, ka vetA�m njA� fotografi tA� bishA�s. U postua nA� YouTube nga UFOmania dhe ka pasur rreth 30,000 shikime. /Indeksonline/