21:25 / E Enjte, 01 Mars 2018 / indeksADMonline

Performanca e Rita Orës në “Global Awards” (Video)

Ka nisur eventi “Global Awards 2018” këtë vit pjesë e garës janë edhe dy këngëtaret kosovare me famë botërore, Dua Lipa e Rita Ora. Derisa kjo e dyta tani më është ngjitur në skenë dhe ka performuar para të pranishmëve.

Ajo është e nominuar në kategorinë “Best Pop”, ku për të marrë këtë çmim ajo është në konkurrencë me Charlie Puth, Liam Payne, Little Mix dhe Shawn Mendes./Indeksonline/

 

 

 

Temat: