20:31 / E Diele, 09 Dhjetor 2018

Performancë rrënqethëse e Rita Orës, i gjithë publiku këndon me të

Rita Ora vazhdon të jetë një nga emrat më të lakuar dhe më të kërkuar në botë.

Ylli kosovar që po shkëlqen me paraqitjet e saj,së fundmi ka performuar para fansave të saj në një event për festat efundvitit.

Elegante si kurrë më parë, jo vetëm me bukurinë e saj, por edhe me zërin fantastik ajo i dha magji skenës, shkruan Indeksonline.

Artistja këndoi live këngën ‘Let You Love Me’, ndërsa është emocionuar teksa publiku këndon bashkë me të.

“Të këndosh me ju është diçka e përpërshkrueshme.Faleminderit që kënduat me mua”, ka shkruar ndër të tjera ajo në llogaritësociale./Indeksonline/