17:13 / E Diele, 11 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Ledri dhe Gashi e kallën mbrëmë Zvicrën me performancën e tyre

Janë dy nga reperët më të talentuar shqiptar.

Bëhet fjalë për Ledri Vulën dhe reperin kosovar, Gashi që ka famë ndërkombëtare.

Të dy kanë perfomuar mbrëmë para adhuruesve të tyre në Zurich të Zvicrës, shkruan Indeksonline.

Disa nga këto momente ka shpalosur Ledri përmes storjeve në Instagram.

Siç mund ta shihni atmosferë ka qenë fantastike, ndërsa është shpalosur edhe emri i Ledrit.

https://www.instagram.com/ledrivula/

Kujtojmë që dyshja kanë një duet, ndërsa fansat janë në pritje të lansimit të videoklipit./Indeksonline/