13:56 / E Shtunë, 02 Mars 2024 / Gj. Sh

Përfundojnë pjesët e para të tri ndeshjeve të sotme të javës së 23-të

Kanë përfunduar pjesët e para të tri ndeshjeve të sotme të javës së 23-të, në Superligën e Kosovës në futboll.

Kampioni në fuqi, Ballkani ka shkuar në pushim me epërsi 2-0, si mysafire e Dukagjinit.

Në dy ndeshjet tjera, Feronikeli ’74 – Llapi dhe Fushë Kosova -Drita, pjesët e para u mbyllën me barazim 0-0../IndeksOnline/