23:38 / E Hënë, 25 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Përfundon derbi në NBA, Warriors – Cavaliers, ky është fituesi

Ka përfunduar dueli më interesant në NBA, mes Golden State Warriors – Cleveland Cavaliers.

Ndeshjen në fund e fitoi Golden State me rezultat 99 – 92, shkruan IndeksOnline.

Në këtë ndeshje shkëlqeu Kevin Love, i cili realizoi 31 pikë, 18 kërcime dhe 2 asistime.

Kurse për fituesin më i miri në palestër ishte Kevin Durant me 28 pikë, 7 kërcime dhe 3 asistime./IndeksOnline/

Temat: