17:09 / E Enjte, 01 Mars 2018

Përmes një fotografie pasionante Naomi Campbell konfirmon lidhjen e re

Ata kanë qenë në qendër të thashethemeve për romancë për javë të tëra.

Por Naomi Campbell e ka bërë tashmë publike lidhjen e e saj me reperin Skepta për revistën GQ, madje në kopertinën e kësaj reviste ajo shfaqet me të dashurin plotë pasion dhe gjysmë të zhveshur, shkruan Indeksonline.


Supermodelja dhe reperi kane dallim në moshë, derisa Campbell është 47, reperi ka 35./Indeksonline/