17:14 / E Premte, 01 Korrik 2022 / MSH

Po vjen mega hiti nga Nora Istrefi, Bardhi & Shkurta

Ashtu siç kishte raportuar Indeksonline, kjo verë pritet të jetë e nxehtë nga Nora Istrefi.

Nora tani ka gati projektin në bashkëpunim me Bardhin dhe Shkurte Gashin.

Kënga quhet “Mama Mia” dhe do të publikohet shumë shpejt.

Në bazë të postimeve të super treshes, realizimi vizuel i këngës është në përfundim e sipër dhe duket se ritmet e kësaj kënge do të na ndjekin gjithë verën.