08:46 / E Enjte, 06 Tetor 2022 / B O

“Po vjena era zgjedhja”, paralajmërimi i politikanes kosovare

“Po vjen erë zgjedhjesh”, kështu po paralajmëron ish-kryediplomatja kosovare, Meliza Haradinaj-Stublla.

Ish-ministrja e ka bërë reagimin në Twitter.

Me pak fjalë, Haradinaj-Stublla ka bërë një parashikim të madh për vendin duke marrë parashysh situatën e fundit të krijuar në arsim, ekonomi, diplomaci dhe përçarjet e fundit brenda pushtetit./Indeksonline/