09:48 / E Hënë, 12 Mars 2018

Policia: Dje arrestuam tetë persona

Tetë persona janë arrestuar të dielën nga Policia e Kosovës për vepra dhe incidente të ndryshme.

Policia ka njoftuar sot se arrestimet kanë ndodhur në rajone të ndryshme ndërsa për të njëjtat është njoftuar prokurori i shtetit, transmeton Indeksonline.

Me urdhrin e këtij të fundit, katër prej të arrestuarve janë dërguar në mbajtje ndërsa katër të tjerët janë liruar në procedurë të rregullt./Indeksonline/