17:26 / E Premte, 15 Janar 2021 / A. M.

Policia jep detaje rreth vdekjes së Fadil Syleviqit

Pjesëtari i Policisë së Kosovës, Fadil Syleviq është gjetur i vdekur sot te Liqeni i Badovcit.

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Bajram Krasniqi ka dhënë detaje rreth rastit.

“Sot, më 15.01.2021, pak pas orës 14:00, policia është njoftuar për një rast që ka ndodhur në rrugën që shpie nga Mati për te liqenin e Badovcit, ku një person dyshohet se është pa shenja jete.

Vdes polici Fadil Syleviqi - Indeksonline.net

Policia menjëherë ka dalë në vendin e ngjarjes, ka kontaktuar familjarët e personit, si dhe ka ftuar prokurorin e shtetit dhe ekipet e mjekësisë urgjente”.  /Indeksonline/