07:15 / E Enjte, 01 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Policia me konferencë për gjendjen e sigurisë në trafik

Policia e Kosovës mban sot konferencë për media ku do lansojë edhe projektin sensibilizues të titulluar “Përqendrohu në Ngasje”.

Kjo konferencë i dedikohet gjendjes së sigurisë në trafik, masave të ndërmarra, bashkëpunimi dhe bashkërendimi i aktiviteteve me akterë tjerë, transmeton Indeksonline.

“Policia e Kosovës mban konferencën e cila i dedikohet gjendjes së sigurisë në trafik, masat e ndërmarra, bashkëpunimi dhe bashkërendimi i aktiviteteve me akterët tjerë, si dhe lansimin e projektit sensibilizues të titulluar “ Përqendrohu në Ngasje”, thuhet në njoftimin e tyre./Indeksonline/