12:31 / E Shtunë, 25 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Poni dhe këngëtari i njohur nga Maqedonia po udhëtojnë për në Athinë (Foto)

Poni është këngëtarja e njohur nga Shqipëria e cila shquhet për pamjen e saj të bukur dhe sigurisht këngët e saj hite.

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën shihet në aeroplan së bashku me këngëtarin e njohur nga Shqipëria, Shkumbin Ismaili.

Duket se ata atje po udhëtojnë për punë kurse Poni po na surpizon çdo ditë më të rejat që po i ndanë më të tjerët në rrjetet sociale./Indeksonline/