75 Mall Live Search
21:23 / E Hënë, 17 Qershor 2024 / FR

Portugalia në fushë, Ronaldo: Ankth para ndeshjes së parë, më vjen mirë…

Duke folur në konferencën për shtyp, qendërsulmuesi i kombëtares portugeze, Cristiano Ronaldo dha mendimin e tij para ndeshjes ndaj Çekisë në Euro 2024.

“Ankthi është gjithmonë aty, sidomos një ditë para ndeshjes. Më vjen mirë që e dëgjoj përsëri.

Kur nuk ndodh, do të thotë se është më mirë të heqësh dorë dhe të ndalosh” – tha CR7.