18:02 / E Martë, 13 Shkurt 2018

Premierë: Adelina Berisha lanson hitin e ri “S’ta fal” (Video)

Adelina Berisha ka lansuar këngën e saj të re.

“S’ta fal” quhet kënga e re e saj.

Producent i këngës dhe tekstshkrues është Irkenc Hyka, ndërsa klipin e ka bërë Max Productions.

Kjo pritet të jetë një nga hitet e javëve të ardhshme pasi që Adelina rikthehet më ndryshe me një këngë ritmike.

Si zakonisht, Adelina duket tejet joshëse në klipin e saj. /Indeksonline/