07:04 / E Enjte, 04 Janar 2018 / indeksADMonline

Prezantohet analiza “Vlerësimi i 100 ditëve të para të Qeverisë Haradinaj”

Grupi për Studime Juridike dhe Politike, Instituti GAP dhe Instituti për Politika Zhvillimore do prezantojë sot një analizë të Qeverisë.

Sipas njoftimit, ata do prezantojnë analizën “Vlerësimi i 100 ditëve të para të Qeverisë Haradinaj”.

Ky prezantim do të bëhet sot që nga ora 10:30./Indeksonline/