09:08 / E Mërkurë, 29 Maj 2024 / L K

Prezantuesja e lajmeve e gëlltiti një mizë në transmetimin live, reagimi i saj është epik

Një prezantuese e lajmeve televizive në Boston u përballë me një situatë të pakëndshme në një transmetim direkt.

Gazetarja e Boston 25 News Vanessa Welch ishte duke transmetuar live lajmet kur papritmas një mizë e vogël i ra në gojë.

Ajo e vërejti këtë por nuk u kollit dhe nuk bëri asnjë veprim tjetër duke vazhduar punën e saj./Indeksonline/