18:04 / E Premte, 05 Janar 2018 / indeksADMonline

Prezantuesja e njohur shfaqë pamjen e bukur në mes të borës (Foto)

Prezantuesja e njohur shqiptare, Viola Spirto e cila tash e shumë kohë merret me këtë profesion, komentohet shumë edhe për pamjen e saj.

Image result for viola spiro

Ajo në imazhet e postuara së fundi është shfaqur veshur komplet në të bardh teksa po shijon ditët përplot borë, shkruan Indeksonline.

Related image

E thjeshtë dhe e bukur po doket edhe këtë herë Viola./Indeksonline/

A post shared by V (@violaspiro) on

Temat: