11:27 / E Shtunë, 06 Tetor 2018 / indeksADMonline

Viola Spiro vjen seksi me kostum

Viola Spiro është njëra nga personazhet që komentohet më shumë për pamjen.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet e veshur me kostumin e zi me lule.

Viola dukej shumë provokuese edhe seksi, kurse në sy binte edhe grimi i saj dhe flokët e lëshuara thjeshtë./Indeksonline/

 

Temat: