17:03 / E Hënë, 01 Tetor 2018 / indeksADMonline

Viola Spiro sharm e shkëlqim në dasmën e prezantueses shqiptare

Moderatorja e sportit, Vilma Masha dje ka kurorëzuar dashurinë disa vjeçare. Me një ceremoni private dhe tejet modeste ajo ka mbajtur dasmën e saj.


Në këtë festë morën pjesë edhe emra të njohur të ekranit si, Ilda Bejleri e Viola Spiro. Kjo e fundit madje i dha shkëlqim kësaj mbrëmjeje, teksa u shfaq joshëse në një fustan të shkurtër me detaje të luleve./Indeksonline/