12:12 / E Enjte, 25 Janar 2018 / indeksADMonline

Prezantuesja Osmani me fotosesioni në studion e Fadil Berishës (Foto)

Albana Osmani, prezantuesja e njohur shqiptare përveç aktiviteteve në Shqipëri ka arritur të jetë shumë aktive edhe në New York.

Atje ka realizuar një fotosesioni me fotografin e njohur shqiptar, Fadil Berishën. Në këto imazhe shumë artistike të realizuara nga shumë i talentuari Berisha, Albana dukej krejtësisht ndryshe dhe mezi njihej.

Image result for albana osmani

Shumë e bukur dhe në formë, Albana ju mahnitë me pamjen e saj seksi.

Image result for albana osmani

Ndryshe, Albana gjatë kësaj periudhe është marrë edhe me kampanjën “Ti je një luledielli”  që kishte për qëllim ti ndihmojnë fëmijët që janë të prekur nga sëmundje gjaku./Indeksonline/

Temat: