17:02 / E Diele, 07 Janar 2018 / indeksADMonline

Prezantuesja shqiptare më në fund tregon fytyrën e të dashurit (Foto)

Jona Spahiu është një nga prezantueset më të dashura të publikut shqiptar. E ëmbël me një fytyrë karakteristike, kështu e njohim atë sa herë që e shohim në ekranin televiziv, shkruan Indeksonline.

Jona ka kohë qe flitet që është në një lidhje dashurie, mirëpo asnjëherë nuk ka postuar ndonjë fotografi ku mund të shihet i dashuri i saj. Por sot ajo ka vendosur të tregoi edhe fytyrën e tij.

Prezantuesja ka postuar një fotografi ku shihet tejet e dashuruar dhe e lumtur në krahët e Frenkli Ymerit, ky është edhe emri i tij./Indeksonline/