19:18 / E Martë, 14 Gusht 2018

‘Princess Diana’ këndohet nga këngëtari i famshëm malazez (Video)

Hiti i verës ‘Princess Diana” ka arritur të mbledh plotë 22 milionë klikime në kanalin ‘Youtube’.

Sigurisht, ky hit është dëgjuar jo vetëm në Kosovë, por edhe jashtë vendi, kjo për shkak të ritmit dhe vokalit të dyshes fantastike Ledri Vula dhe Lyrical Son.

Dado Polumenta, një këngëtar i famshëm malazez që është i njohur për muzikën e tij në Serbi, Mal të Zi e Bosnjë është argëtuar më këngën ‘Princess Diana’.

Ai në veturë bashkë me bashkëshorten dhe vajzën ka vozitur nën ritmin e këngës, duke u argëtuar dhe kënduar.

Shikoni më poshtë videon./Indeksonline/

💥Cubanaaaa💥Princes💥Dajana 💥 @ledrivula

A post shared by Dado Polumenta (@dadopolumentaofficial) on