14:11 / E Shtunë, 09 Nëntor 2019

S’ndalet Prishtina, shënon edhe golin e tretë

Ahmet Januzi ishte futbollisti tjetër i Prishtinës që i dhuroi siguri kësaj skuadre duke e shënuar golin e tretë në ndeshjen kundër Llapit.

Ai pas një harkimi mjaft të bukur nga Armend Thaqi, e shfrytëzoi shansin dhe arriti të shënoj.

Dy golat e tjera ishin shënuar nga Endrit Krasniqi dhe Ahmed Januzi./Indeksonline/.