19:08 / E Mërkurë, 28 Shkurt 2018 / indeksADMonline

Prishtina po ngrinë por Ronela Hajati del me pizhame në mes të borës (Foto)

Këngëtarja, Ronela Hajati njihet si nëj ndër këngëtarët më spontane.

Ajo vazhdimisht ka arritur që publikut t’i servojë gjëra momentale, aspak të pritura.

Por këtë herë ajo ka dashur që të ndihet pak e llastuar, si fëmijë. E veshur me pizhame, në mes të borës, Ronela ka pozuar përplot pozitivitet, transmeton Indeksonline.

Ronela po qëndron në Prishtinë pasi pritet që sonte të performojë në një nga klubet e natës dhe më këtë rast po shijon edhe borën e rënë në vend./Indeksonline/