22:42 / E Shtunë, 01 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Provokon Ana Kabashi, me veshje të tejdukshme rrëmben vëmendjen edhe këtë herë

Ana Kabashi konsiderohet si një nga femrat me linjat më të bukura trupore.

Ajo kujdeset maksimalisht për format të cilat nuk heziton ti ekspozoj në çdo paraqitje, shkruan Indeksonline.

Ana këtë e ka bërë edhe në një postim të publikuar së fundi.

Me një bluzë të tejdukshme nën të cilën i vëreheshin sytjenat dhe beli i hollë, Ana ka provokuar edhe këtë herë.

Ndryshe, Ana dukej seksi dhe mjaftë e ‘nxehtë’./Indeksonline/

Temat: