23:34 / E Enjte, 02 Shkurt 2023 / Gj. Sh

PSG hap dyert për Neymarin, braziliani do të largohet gjatë verës

Skuadra e PSG-së, ka vendosur ta shes futbollistin Neymar.

Sipas mediave franceze, prioriteti kryesor i drejtorit Luis Campos është shitja e brazilianit gjatë verës, transmeton IndeksOnline.

Raportohet se shitja Neymarit do ti lejojë klubin të blejë një sulmues të ri.

Tre opsionet e preferuara janë: Marcus Rashford, Rafael Luani dhe Victor Osimhen./IndeksOnline/