12:02 / E Diele, 08 Dhjetor 2019

Publikohen dizajnet e mrekullueshme të Samsung Galaxy S10 Lite dhe Galaxy Note 10

Dy telefonët më të ri të Samsung duken identikë mirëpo dizajni i tyre i ka lënë pa fjalë fansat e kësaj marke.

Kamera e këtyre telefonëve do të jetë ‘magjike’ ku vetëm kamera për selfie besohet se do të jetë 12 megapixel.

Këta dy telefonë besohet se do dalin në treg gjatë këtij muaji kurse besohet se do të jenë me 8 GB RAM.

/Indeksonline/.

Samsung Galaxy S10 Lite, Galaxy Note 10 Lenders Lite përsëri rrjedhin, duke treguar dizajnin e tyre qendror

Mos i humb