13:17 / E Enjte, 21 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Publikohen fotografitë profesionale të fejesës së princit Harry dhe aktores së njohur (Foto)

Princi Harry dhe aktorja enjohur Meghan Markle para disa ditësh kanë bërë publike fejesën e tyre kurse më pas edhe pallati mbretëror ka lansuar datën e dasmës.

Ata së fundi kanë publikuar fotografitë profesionale të fejesës së tyre ku cifti mbretëror dukeshin shumë bukur, shkruan Indeksonline.

Këto fotografi janë bërë publike para disa minutash kurse cifti pritet që të organizojnë një dasëm madhështore gjatë vitit tjetër.

Ndryshe, lidhja e tyre u komentua shumë madje te persona të ndryshëm brenda familjës mbretërore pati edhe kundërshtime./Indeksonline/