10:39 / E Shtunë, 21 Prill 2018 / indeksADMonline

Publikohen imazhet e fundit tA� Aviciit tA� bA�ra vetA�m tre ditA� para vdekjes nA� Oman (Foto)

Avicii A�shtA� DJ qA� ndA�rroi jetA� dje nA� rrethana ende tA� panjohura. Ngjarja e tmerrshme ndodhi nA� qytetin Oman nA� Arabi.

Kurse tashmA� janA� publikuar edhe imazhet e para tre ditA�sh, kur ai ishte fotografuar me fansat e tij nA� hotelin ku po qA�ndronte. BA�het fjalA� pA�r Muscat Hill Resort, nA� Oman.

NA� kA�to imazhe DJ shihej i veshur me njA� bluzA� tA� bardh dhe pantallona tA� shkurta ndA�rsa po pozonte me fansat.

KA�to imazhe janA� tA� fundit tA� bA�ra nga artisti shumA� i talentuar, qA� u shua nA� moshA�n 28 vjecare./Indeksonline/

Temat: