21:25 / E Shtunë, 09 Dhjetor 2023 / MSH

Publikohet lista e Kosovës për ndeshjet ndaj Arabisë Saudite dhe Hungarisë

Kombëtarja e Kosovës në futsall luan tri ndeshje miqësore, një në Shkup, kundër Arabisë Saudite me datë 12 dhjetor dhe dy në Budapest, kundër Hungarisë me datë 14 dhe 16 dhjetor.

Përzgjedhësi Agon Ramadani ka konfirmuar listën për këto ndeshje. 

Sot skuadra ka arritur në Shkup, ndërsa lojtarët do të jenë me ekipin deri më 18 dhjetor 2023.