16:14 / E Enjte, 08 Mars 2018 / indeksADMonline

Publikohet videoja e përplasjes me armën në Shqipëri ku u plagosën 3 persona (Video)

Në datë 27 shkurt pranë Kishës Ortodokse 7 të rinj u përplasën me pistoleta dhe kallashnikov duke qëlluar ndaj njeri-tjetrit me armë zjarri.

Nga shkëmbimi i zjarrit nga dy bandat mbetën 3 persona të plagosur. Ndërkohë publikohet edhe video e përplaset së tyre, ngjarje që ndodh në më pak se një minutë.

Video e publikuar nga Report TV: