09:52 / E Premte, 09 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Qe çfarë bën baba për djalin, shikojeni dhe do shkriheni së qeshuri

Një video nga Uellsi do ua shtojë disponimin në orët e para të kësaj dite. Në video shihet se si një prind e ndihmon djalin e tij në një ndeshje futbolli.

Babai i portierit të vogël arriti që të shpëtoi një gol duke e rrëzuar djalin e tij portier me një shtyrje të çastit.

Ndeshja po zhvillohej të kategoritë e juniorëve në mes të Boë Street FC dhe Ysgol Llanilar./Indeksonline/