13:06 / E Martë, 04 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Aktori i njohur bëhet baba një javë pas ditëlindjes së 17-të

Alex Brain është bërë baba, vetëm një javë pasi mbushi 17-të vite.

Aktori i ri, i njohur në shumë projekte e sidomos filma dhe e dashura e tij, Levi Selby, 16 vjeçare kanë sjell në jetë një vajzë të vogël.

New father: Coronation Street's Alex Bain, 17, has become a dad, welcoming a baby girl named Lydia-Rose on Sunday with his girlfriend Levi Selby, 16

Atë e kanë pagëzuar me emrin Lydia Rose, lajm ky i bërë i ditur nga vet e ëma e cila kishte publikuar fotografinë e së bijës në Facebook.

Ndryshe, një burim i afërt me çiftin kishte treguar se dy të rinjtë janë shumë të lumtur me ndryshimet që kanë përjetuar në jetën e tyre./Indeksonline/

Baby girl: Levi confirmed the happy news by changing her Facebook bio to include her daughter's name and birth date before uploading a close up photo of her sleeping newbornStarting a family: The news comes several weeks after Alex was forced to deny splitting from his pregnant girlfriend (pictured)'Me and my little girl from now on!': Levi had taken to her Facebook account with a picture of her recent ultrasound alongside the caption, 'Me and my little girl from now on!! Can't wait to start my life with her'Excitement: Levi delightedly announced her pregnancy on social media with a picture of a recent ultrasound  and revealed she was due in December 

Temat: