11:59 / E Shtunë, 31 Mars 2018

Që nga sot në shitje iPad-i i ri i Apple

IPad-i i ri dhe më i lirë i Apple tani është në dyqanet e Apple. iPad i ri me laps po shitet me çmimin 329 dollarë në dyqanet e Apple.

Ky është iPad-i i parë me Touch iD, ka 10 orë jetëgjatësi baterie, një kamerë 8 megapikselësh, opsionin LTE dhe chip A10 Fusion.

Ky iPad vije me tri ngjyra, të argjend, gri dhe ngjyrë ari. Këtë mund ta bleni edhe online në Apple./Indeksonline/

Temat: