20:37 / E Enjte, 29 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Qëndresa sjell imazh artistik dhe mesazh emocionues përkrah Labit

Dasma e tyre bëri bujë të madhe në media, ndërsa tani ata janë në pritej për tu bërë prindër.

Moderatori i njohur, Labinot Gashi dhe bashkëshortja e tij Qëndresa, janë në pritje të ardhjes në jetë të fëmijës së tyre të parë, shkruan Indeksonline.

Por, këtë herë Qëndresa ka publikuar një imazh mjaft të ëmbël në ‘Instagram’, ku pranë saj ishte edhe Labi, në mbishkrimin e fotografisë ajo ka shkruar ‘E bekuar’.

Kujtojmë që Qëndresa është në muajin e fundit të shtatzënisë./Indeksonline/