75 Mall Live Search
22:04 / E Premte, 21 Shtator 2018 / indeksADMonline

Qumili me bashkeshorten, të ftuar në dasmën e Elitës dhe Gjikos

Sonte po kurorëzojnë dashurinë dy emrat më të përfolur të show biz-it shqiptar.

Prezantuesja kosovare, Elita Rudi dhe reperi Gjiko po i japing fund beqarisë, shkruan Indeksonline.


Në këtë dasmë që po mbahet në periferi të Prishtinës, po marrin pjesë qindra mysafirë, në mesin e tyre emra të njohur nga arti.


Duke ditur se Elita vjen nga Gjakova, ajo s’kishte si mos ta ftonte edhe humoristin e njohur kosovar, Sevdai Radogoshin i njohur si Qumili, i cili shihet i shoqëruar nga bashkëshortja e tij./Indeksonline/