14:46 / E Martë, 21 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Rasheli përfundon në spital.. Zbuloni pse (Foto)

Rashel Kolaneci është bërë emër i njohur që nga pjesëmarrja e saj në “Xing me Ermalin” për tu shkëputur dhe kaluar në “Procesin Sportiv”.

Ajo për momentin gjendet në spital teksa po jep gjak për njerëzit në nevojë, shkruan Indeksonline.

Rasheli përveç pamjes duket se është edhe humane dhe dëshiron t’i ndihmojë njerëzit në nevojë. /Indeksonline/